Akll Oyun Sepeti Kocaeli'de kurulmu bir firmadr.Firmamza ait web sitemizde akl oyunlar ile ilgili eitli kategorilerdeki eitim setlerine rahatlkla ulaabilirsiniz.Sitemizde yalnzca akl oyunlar ile ilgili eitim seti bulunmamaktadr.Ayn zamanda farkl blmlere ait eitim setlerimizde mevcuttur.Kocaeli akl oyunlar olarak rencilerimizin bu oyunlar sayesinde zihinsel geliimlerini arttrmak iin eitli yazlar yazdk.Rportajlar verdik.Seminerler dzenledik.Bir ounda baarl olduk.ok gzel geri dnler aldk.Genlerimizin geliimi bizim iin ok nemli.Sadece Kocaeli'de deil hemen hemen tm illerde bu konuyla ilgili almalarmz devam etmektedir.Vermi olduumuz eitimlerdeki gzlemlerimizde farkl ya gruplarna ait ocuklardan oluan bireylerin bu oyunlar sayesinde dikkat dankln yenme,odaklanma problemini zme,el becerilerinin artmas gibi konularda gelime kaydettiklerini grm olduk.Sakarya Akl Oyunlar olarak ta vermi olduumuz eitimlerde bu oyunlarn zeka yapsnda nasl bir deiime yol atn grm olduk.Sitemizden yapm olduunuz alverilerde 7 24 destek salamaktayz.stediiniz rn kolayca satn alabilirsiniz.yi gnler dileriz.